Jmenuji se Martina a žiji v Praze se svojí rodinou, manželem Mirkem, dcerou Jeannette, synem Philipem, několika psy a britským kocourem Princem Edwardem. To, že bydlíme ve velkoměstě neznamená, že by moji psi žili pouze městským životem. Místo, kde bydlíme je plné zeleně, naše ulice ústí do nádherných luk a lesů, kde se moje psí parta každý den prohání a občas se nám povede potkat zajíce, srnku nebo bažanta. 

Náš dům je ve funkcionalistickém stylu, další moje záliba je moderní architektura. Dům je plně přizpůsoben na naše soužití se psími členy rodiny a přesto splňuje i naše náročné požadavky. Odráží se zde moje povaha, jsem náročná na sebe a snažím se dokázat, když něco dělám, tak se nespokojím s průměrem. Dokonalost je luxus, ale nadprůměr je dosažitelný.

Vystudovala jsem gymnázium v Praze a Cestovní ruch. Tím se také zabývám. Vlastním v kouzelné oblasti Jižních Čech na Třeboňsku rekreační areál  " Buxusson Resort " www.buxusson.com . Naši hosté můžou přijet i s pejskem a objekty jsou i plně přizpůsobeny pro vozíčkáře.

Pejskové mě provázejí celý život, ale od té doby, co mám vlastní rodinu je to to " nejúžasnější "  plemeno Anglický špringeršpaněl. Ve všem mě podporuje můj skvělý manžel Mirek, i když jeho největším miláčkem je kocour Princ Edward. V době výstav a jiných psích aktivit se může věnovat golfu a jsme oba spokojeni.

Dcera Jeannette mě někdy pomáhá na výstavách, je výborná handlerka.

A Philip kromě Boxlacrossu je velký cvičitel a nerozlučný kamarád celé naší smečky.

Špringříci jsou zapojeni do našeho běžného života, umí cestovat po celé Evropě, jsou vzornými hotelovými hosty, přizpůsobí se všem situacím, jako je jízda lodí, lanovkou, či letadlem. Tímto chci poukázat, že neznám lépe přizpůsobivé plemeno, které nezná agresivitu má překrásný vznešený vzhled aristokrata a velkou inteligenci.

Charakteristika mého špringra:

* jemná veselá povaha bez agresivity

* veselý, hravý, přizpůsobivý bez nervozity

* vzhled elegantního pejska bez hrubých vad

* nestárnoucí, velice zdravý, jeho hravá povaha zůstává až do vysokého věku

* výborný pracovní pes se širokým využití a milující gaučák, nenáročný rodinný pes, miluje malé děti, lehce cvičitelný (doma klidný, venku veselý a aktivní)

* můj vzor je anglický a skandinávský typ s důrazem zachování výšky středního psa

Díky našim psům máme velké množství skvělých přátel po celém světě a vzhledem k aktivitám, které s nima podnikáme, jsme uskutečnili spoustu cest a vždy si říkáme, jaká to byla báječná dovolená, a ani by nás nenapadlo takové výlety nemít psy vymyslet. Nelituji, život bez psa je nuda. Pořidˇte si špringra a Váš život bude o něco bohatší.

Špringr je též vynikající terapeutický pes.

Moje chovatelská stanice je malá, psi jsou zapojeni do rodinného života, chovatelství je pouze můj koníček a snažím se o kvalitu, ne kvantitu.

 

Go to top